انتخاب دستگاه جوجه کشی خوب

10 / 10
از 1 کاربر

انتخاب دستگاه جوجه کشی خوب

خرید یک انکوباتور

اگر می خواهید با دستگاه جوجه کشی مصنوعی بروید، مهم است که یک ماشین جوجه کشی  دریافت کنید که برای نیازهای شما کار کند. شما می توانید انتخاب ما از انکوباتورها و تجهیزات انکوباسیون را ببینید. مدل های مختلفی وجود دارد که وجود دارد، و همه آنها تخم مرغ را به طور موثری پس از استفاده درست می کنند. بنابراین، چگونه انتخاب کنید؟

 انتخاب دستگاه جوجه کشی خوب

پول کمتر، بیشتر زمان

انکوباتورهای ارزان قیمت، مدل های فوم است. آنها حدود 10 تخم مرغ را در یک زمان نگه می دارند، که احتمالا بیشتر است که اکثر مردم هرگز نیازی به تنظیم گله ای برای سرگرمی های خانگی ندارند. با این حال، این انکوباتورهای ارزان قیمت دارای کنترل حرارت دستی، چرخش دستی و کنترل دستی رطوبت هستند. تاسف است که انکوباتورهای ارزان قیمت - کسانی که به احتمال زیاد توسط افرادی که تازه به سرگرمی خریداری می شوند نیز سخت ترین استفاده را می کنند. شما می توانید با کمترین انکوباتورهای گران قیمت موفق باشید، اما باید آماده باشید و درک کنید که چه مقدار زمان و تلاش لازم برای دستیابی به این موفقیت با جوجه کشی کاملا دستی است.

 

اگر این نوع دستگاه جوجه کشی را انتخاب کنید، لازم است آماده باشید تا به 21 روز توجه کنید که چه چیزی در داخل آن قرار دارد. شما فقط نمی توانید تخم مرغ خود را تنظیم کنید و در مورد آنها فراموش کنید. شما نمی توانید یک شب از خانه در یک نمایشگاه هنری، یک بازی توپ، و یا اپرا صرف کنید. این است که با انکوباسیون دستی، تخم مرغ خود را باید هر چند ساعت توسط دست تبدیل شود. این یک درد در گردن است - اما در نهایت ارزش آن را خواهد داشت تا ببیند که جوجه های کوچولو کوچولو کوچولو خارج از پوسته می شوند. شما باید آنچه را که با خودکشی به دست می آورید را درک کنید: آمادگی خود را برای 21 روز در خانه برای تبدیل تخم های خود آماده کنید؛ آماده باش برای نظارت بر رطوبت؛ و آماده باش تا درجه حرارت خود را با دقت تنظیم کنید - و آن را چند بار در روز انجام دهید. با انکوباسیون دستی، موفقیت یا شکست انکوباسیون همه روی شانه های شماست.

 

ارتقاء جزئی می تواند کمک بزرگی باشد

اینکوباتورهای خانگی دارای کنترل های اتوماتیک هستند. به عنوان مثال، انکوباتورهای شرکت کلچا را می توان با تورنومر و فن خریداری کرد - این امر باعث می شود که انکوباسیون راحت تر از زمان چرخش به صورت خودکار انجام شود و برای اندازه گیری دمای بسیار ساده تر است زیرا در سراسر داخل ساختمان ثابت تر است. فن گرما را گرما می کند به طوری که درجه حرارت را می توان در هر نقطه در داخل اندازه گیری، و نقاط گرم و سرد مانند وجود دارد با انکوباتور هوا هنوز وجود دارد. حتی با گزینه های فن و تورنر، کنترل دما و رطوبت هنوز در این انکوباتور ها مفید است.

 

کاملا خودکار = بدون نگرانی

در مرغ پدری من ما ترجیح می دهیم انکوباتورهای خانگی اتوماتیک. با انکوباسیون کاملا اتوماتیک، شما می توانید تخم مرغ خود را به سادگی تنظیم کنید و سپس نگران باشید. این انکوباتور ها بدون نیاز به چیزی از شما کنترل می کنند. بعضی از رطوبت را کنترل می کنند، در حالی که دیگران حداقل دارای یک رطوبت سنج (ساخته شده در رطوبت) ساخته شده اند تا بتوانید به راحتی آنچه را که اتفاق می افتد نظارت کنید. انکوباتورهای اتوماتیک تخم مرغ را به خودشان تبدیل می کنند - برخی حتی "شمارش معکوس" را برای خروج از روز و متوقف کردن چرخیدن در روز 18 به طور خودکار. خرید یک انکوباتور خوب با کنترل های خودکار به این معنی است که شما کمی برای نگرانی در مورد علاوه بر، شاید، قطع برق و حمل و نقل خشن. با این حال، آنها گران تر هستند، زیرا ویژگی ها و پیشرفت های زیادی دارند. مطمئن باشید تصمیم بگیرید که برای نیازهای شما کار کند.

 

در خلاصه ...

جوجه کشی همان جوجه کشی است و تخمک های شما به هیچ وجه تحت تاثیر قرار نمی گیرند و بابت دستگاه جوجه کشی پرداخت می کنید. با این حال، آنها به مطلوب شرایط مناسب برای تخم مرغ نیاز دارند. این می تواند عصب-wracking و وقت گیر برای ارائه شرایط بهینه در انکوباتور کاملا دستی. اگر شما آماده هستید که 21 روز وقت و تلاش خود را صرف آن کنید، یک انکوباتور دستی برای شما بسیار مفید خواهد بود. اگر برای آن آمادگی ندارید، می خواهید انکوباتور را با کنترل های بیشتر کنترل کنید.

 

ساختن انکوباتور خودتان

اگر شما نمی خواهید یک انکوباتور را خریداری کنید، اگر بخواهید، همیشه می توانید خودتان را انتخاب کنید. به غیر از موارد بسیار مفید، اینها معمولا کمتر از آنچه که می توانید خریداری کنید کمتر قابل اعتماد هستند. با این حال، شما قادر به ایجاد انکوباتور خود، اغلب برای پول کمی، با نیازهای خود را در ذهن داشته باشید.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :